Czy odżywka jest lepsza od przedłużenia rzęs?

Twoje rzęsy są krótkie, cienkie i słabe? Nie musi tak być. Istnieje wiele sprawdzonych metod które pozwolą Ci cieszyć się zalotnym spojrzeniem. Próbowałaś już doklejanych sztucznych rzęs i nie podoba Ci się ich nienaturalny wygląd.

Oto czego jeszcze możesz spróbować.

Odżywki do Rzęs – Czy są Skuteczne?
Najbardziej popularna odżywka Revitalash przetarła szlaki swoim następczyniom które wręcz ‘przerosły mistrza’. Jedną z takich odżywek jest Nanolash, która wygrywa starcie ze swoim prekursorem atrakcyjną ceną dając takie same efekty co Revitalash.

Jak to działa?
W przeciwieństwie do ‘marketowych’ odżywek Nanolash i Revitalash nakłada się na linie rzęs a nie na ich długość. Odżywienie i nawilżenie cebulki gwarantuje szybki wzrost włosa i wydłuża jego cykl.
Specjalnie opracowany skład odżywek bazujący na naturalnych składnikach takich jak wyciągi z roślin i nasion, działa jak katalizator przyśpieszający wzrost włosa. Dodatkowa zawartość witaminy E i B sprawia, że rzęsy są ciemniejsze i bardziej błyszczące. Wydłużenie i pogrubienie włosków to owoc zdrowej cebulki. Jest to metoda która daje widoczne rezultaty już po pierwszym miesiącu regularnego stosowania odżywki.

Przedłużanie Rzęs – Czy Zawsze Bezpieczne?

Od kilku lat coraz bardziej popularnym zabiegiem jest przedłużanie rzęs. Jest to metoda która powinna być wykonywana wyłącznie przez wykwalikowaną kosmetyczkę która potrafi dobrać odpowiednią długość doczepek. Decydując się na wydłużenie rzęs musimy zdać sobie sprawę, że jest to przyklejenie sztucznej rzęsy do naszej własnej. Nasza naturalna rzęsa musi dźwigać ciężar sztucznej rzęsy co często skutkuje osłabieniem włosków i ich wypadnięciem. Zabieg ten należy uzupełniać co trzy tygodnie, tak aby rzęsy były równomiernie zagęszczone. Jest to świetna metoda jeśli planujesz np. ślub lub studniówkę. Na dłuższą metę może okazać się, że twoje rzęsy są w jeszcze gorszym stanie niż w tedy kiedy przekraczałaś próg salonu kosmetycznego.