Jak pogrubić i podkręcić rzęsy?

Pogrubione i podkręcone rzęsy wyglądają zniewalająco. Jak je uzyskać? Zainwestuj w maskarę Rimmel Scandaleyes Show Off.

Marka Rimmel postanowiła zaoferować pewien produkt wszystkim kobietom, które chcą mieć uwodzicielskie spojrzenie.

Mowa tu o tuszu do rzęs Scandaleyes Show Off. Maskara podnosi, wydłuża i pogrubia rzęsy. Dokładnie pokrywa wszystkie włoski, nawet te najmniejsze, które znajdują się w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka. Pomocna w precyzyjnym tuszowaniu jest specjalna szczoteczka. Jej końcówka przypomina kulkę, dzięki czemu będziesz mogła dotrzeć do najdrobniejszych włosków. Cała szczoteczka równomiernie pokryta jest gęstymi włoskami.

Scandaleyes Show Off Mascara nie kruszy się i nie osypuje, nie skleja rzęs. Nadaje im głęboki czarny kolor. Tusz Rimmel Scandaleyes Show Off odporny jest na rozmazywanie i ścieranie; utrzymuje się nawet do 24 godzin. Kosmetyk nie podrażnia i nie uczula. Rzęsy są nawilżone i odżywione dzięki ekstraktowi z bambusa.

Jak sprawić, by rzęsy były ładnie rozczesane? Wypróbuj niezawodny sposób wizażystek. Zanurz szczoteczkę w tuszu, a następnie obetrzyj ją kilka razy o brzeg opakowania. Pozostaw na niej tylko taką ilość tuszu, by nadać swoim rzęsom intensywny czarny kolor, lecz jednocześnie zbytnio ich nie obciążyć. Lewe oko pomaluj prawą ręką, a prawe – lewą.
Efekt pogrubionych i podkręconych rzęs gotowy!