Joanna Multilashes

Wzmacnia i wydłuża rzęsy, poprawiając ich ogólną kondycję. Odżywka do rzęs Multilashes od Joanny także ma swoje miejsce w zestawieniu. To skuteczny kosmetyk pielęgnacyjny. Wzmacnia cebulki rzęs. Jeśli masz problem z nadmiernie wypadającymi rzęsami, to produkt odpowiedni dla Ciebie. Stosowanie produktów Joanna Multilashes jest bezpieczne. Trzeba nastawić się jednak na delikatną poprawę wizualną. Rzęsy będą delikatnie dłuższe i gęstsze, przede wszystkim jednak zdrowsze za sprawą m.in. pantenolu.

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes to 4 ml bezbarwnego serum.

Aplikuje się ją cienkim pędzelkiem zupełnie jak eyeliner. To łatwa metoda użycia, dzięki której produkt jest dużo wydajniejszy. Jedno opakowanie serum Joanna Multilashes wystarcza na 6 miesięcy stosowania – najpierw codziennie, a następnie w większych odstępach czasu.

To jedna z tańszych odżywek do rzęs. Jak na taką cenę efekty są w porządku. Niestety osoby oczekujące bardzo wyrazistego spojrzenia po zakończeniu kuracji mogą być zawiedzione. Serum Joanna Multilashes sprawia, że włoski wokół oczu są lepiej nawilżone, odżywione i bardziej elastyczne. Gadżeciarzom spodoba się to, że do zestawu dołączona jest zalotka. Dzięki niej dodatkowo można podkręcić rzęsy. Niestety uzyskane efekty utrzymują się bardzo krótko po zaprzestaniu stosowania serum.

Plusy:

  • Wzmacnia, odżywia, nawilża
  • Kosztuje mało
  • Jest wydajna
  • Wystarcza na pół roku

Minusy:

  • Nie zagęszcza rzęs
  • Daje krótkotrwałe efekty