Kerabione

Kerabione – odżywka do rzęs dla osób, które wymagają precyzji działania. Po pierwsze wzmacnia włoski, dzięki czemu są bardziej elastyczne, mniej wypadają, stają się gęstsze i dłuższe. Efekty uzależnione są jednak od indywidualnej podatności na składniki aktywne serum. Ogólnie rzecz biorąc odżywka do rzęs Kerabione jest skuteczna. Po pierwszym użyciu da się zauważyć, że rzęsy są bardziej błyszczące i miękkie. Widoczne efekty działania serum do rzęs Kerabione pojawiają się około 3 tygodnia, a na ostateczne trzeba zaczekać czterokrotnie dłużej.

To produkt bezpieczny, więc mogą używać go osoby o wrażliwej skórze w okolicy oczu.

Nie powoduje łzawienia i podrażnień. Serum do rzęs Kerabione nie ścieka do oczu, jeśli tylko jest odpowiednio zaaplikowane. Ułatwia to cienki pędzelek. Jest nieco większy niż w innych produktach, dlatego trudniej manewrować nim precyzyjnie np. w kącikach oczu.

Zewnętrzne opakowanie raczej nie zachęca do zakupu. Zwłaszcza jeśli szukamy czegoś luksusowego. Odżywka do rzęs Kerabione to połączenie lekarskiej bieli z brązowo-złotymi akcentami. Ciekawsze jest to, co kryje się wewnątrz – połączenie gliceryny, ekstraktu ze świetlika, protein z pestek dyni i innych składników odżywczych. To substancje, które działają intensywnie, ale mogą też powodować niekontrolowane łzawienie. Do dlatego odżywkę należy nakładać zawsze wieczorem, przed snem, aby do rana zdążyła się dokładnie wchłonąć.

Plusy:

  • Miękkie i elastyczne rzęsy
  • Ma ekstrakty roślinne i witaminy
  • Dobra konsystencja

Minusy:

  • Efekty uzależnione od osoby
  • Wymaga cierpliwości