Kolekcja nowych szminek i konturówek Nabla: Dreamy Lip

Lips nabla

Cześć!

Przepiękna, kolorowa i magiczna. Właśnie taka jest nowa kolekcja szminek i konturówek marki Nabla, Dreamy Lip. Kosmetyki świetnie sprawdzą się jako świąteczny prezent dla bliskiej ci osoby lub… dla siebie. Zapraszam na mini recenzję kolorówki Nabla.

Zestaw Dreamy Lip od Nabla

Marka Nabla w najnowszym zestawie kosmetyków do makijażu ust ma dla nas szminki, konturówkę i kosmetyczkę. Dreamy Makeup Bag to czarna połyskująca kosmetyczka ze złotymi gwiazdkami i księżycami. Zmieszczą się do niej twoje ulubione produkty (jej rozmiary to 21 cm/13 cm/6 cm) i będą dobrze zabezpieczone przed wodą (kosmetyczkę wykonano z materiału nieprzepuszczającego wody).

W zestawie od Nabla mamy także szminki i konturówki. Dreamy Matte Liquid Lipstick to klasyczne matowe szminki w sześciu odcieniach, a Dreamy Lip Kit to zestawy z matowymi szminkami i konturówkami. Opakowania kosmetyków ozdobiono złotymi gwiazdkami. Dzięki temu łatwo poznać, że święta zbliżają się wielkimi krokami.

Szminki Dreamy Matte Liquid od Nabla

Dostępne są w sześciu odcieniach. Anarchy to fiolet wpadający w szarość – w sam raz dla dziewczyn, które lubią ciemny i odważny makijaż. Broadway jest brązem wpadającym w rudość; to odcień idealny na jesienną aurę. Ritual przypomina kolor czekoladowy, ale w jaśniejszym wydaniu. Zen to typowy nudziak, który odpręża i uspokaja. Noblesse Oblige to ciemny róż wpadający w kolor malinowy. Natomiast Silk Road ma kolor metalicznej czerwieni, która mieni się w słońcu.

Szminki i konturówki Dreamy Lip Kit

W ofercie marki Nabla dostępne są również zestawy szminek i konturówek. Są to: Bad Boy (głęboki bordowy kolor), Grace (róż wpadający w czerwień), Alter Ego (intensywna fuksja) i Closer (cieplejsza wersja odcieniu nude). Zarówno szminki, jak i konturówki mają wyraziste kolory i kremowe konsystencje, co zapewnia niesamowite efekty.

Czy już używałyście kosmetyków od Nabla?