Najnowsza maskara Rimmel – Wonder’full

Marka Rimmel nie zraziła się negatywnymi opiniami ich ostatnich produktów i właśnie wypuściła na rynek nowy tusz do rzęs. „Wonder’full” ma być innowacyjnym kosmetykiem, opartym nie tylko na chemicznym składzie, ale także wzbogaconym o olejek arganowy.
Maskara od niedawna jest dostępna w drogeriach. Za opakowanie o pojemności 11 ml zapłacimy około 30 zł. Kosmetyk tym razem zwraca naszą uwagę swoim pudełkiem. Ma elegancki złoto-brązowy kolor i nieregularny kształt, który świetnie pasuje do dłoni. Zamknięcie jest trochę inne niż tradycyjnie. W trosce o jak najdłuższą żywotność tuszu wyposażono go w otwarcie, które jest sygnalizowane charakterystycznym kliknięciem. Dzięki temu zamykając pojemniczek mamy pewność, że zrobiłyśmy to dokładnie i do środka nie dochodzi szkodliwe dla maskary powietrze.

Szczoteczka w porównaniu z opakowaniem nie zwraca uwagi.

Ma często spotykany owalny kształt i jest silikonowa. Dzięki niej mamy uzyskać wydłużenie rzęs i skuteczne ich rozdzielenie. W praktyce działanie się sprawdza. Po pierwszym nałożeniu nasze włoski są lekko uniesione. Efekt jak na firmę Rimmel jest naprawdę dobry. W dodatku ten tusz nie tylko upiększa nasze spojrzenie, ale także dba o kondycję rzęs. A wszystko dzięki olejkowi arganowemu.
Kolejnym plusem może być konsystencja maskary, która nawet po nałożeniu kilku warstw kosmetyku, nie skleja rzęs, a w ciągu dnia się nie kruszy. Jest to duży atut, bo zazwyczaj produkty Rimmel miały tendencję do osypywania się.
W ofercie mamy dostępne dwa odcienie czerni. Pierwszy to lekko zgaszony kolor, a drugi to już jego intensywna odmiana. Niestety nie ma wersji wodoodpornej, chociaż pocieszeniem może być fakt, że tusz jest dosyć trwały.
Maskara „Wonder’full” jest na rynku od kilku dni, a już cieszy się ogromnym powodzeniem. Może warto ją wypróbować? Na tym zakupie możemy zyskać piękne i zdrowe rzęsy.