Neulash

neulash

Odżywka do rzęs Neulash przeznaczona jest do pielęgnacji i odbudowy rzęs krótkich, słabych, łamliwych i zniszczonych zabiegami kosmetycznymi (henną, doklejaniem sztucznych rzęs, niewłaściwym demakijażem). Polecana jest wszystkim paniom, a także panom, którzy utracili rzęsy w wyniku przebytych ciężkich chorób.

Neulash zamknięta jest w srebrnej buteleczce o pojemności 3,2 ml lub 6 ml. Cena obydwu opakowań jest bardzo wysoka. Pierwsze z nich wystarcza na około cztery miesiące kuracji, a drugie – na trochę ponad siedem miesięcy. Neulash ma płynną konsystencję, jest bezbarwna i nie posiada zapachu.

Nakładanie odżywki do rzęs Neulash jest bardzo proste.

Wystarczy namalować pędzelkiem – aplikatorem cienką kreskę wzdłuż linii rzęs na górnej i dolnej powiece. Produkt szybko się wchłania i nie spływa do oczu. Przed każdą aplikacją należy dokładnie usunąć makijaż – nawet najmniejsze resztki kosmetyków mogłyby blokować dostęp odżywki do mieszków włosowych i tym samym uniemożliwiać działanie składników odżywczych i aktywnych.

Pierwsze rezultaty kuracji odżywką do rzęs Nuelash pojawiają się po około pięciu tygodniach. Natomiast ostateczny wynik widoczny będzie po upływie czterech miesięcy. Po tym czasie produkt należy stosować co kilka dni w celu podtrzymania efektów. Po ponad miesiącu rzęsy są zdrowsze, ładniejsze, zregenerowane oraz mniej podatne na uszkodzenia i wypadanie. W trakcie kuracji rzęsy pogrubiają się i wydłużają; stają się także odrobinę ciemniejsze i lekko podkręcone. Taki efekt utrzymuje się około dwa miesiące po przeprowadzeniu ostatniej kuracji.

Plusy:

  • dla kobiet i dla mężczyzn
  • wydajność
  • wzmacnia, zagęszcza i wydłuża rzęsy
  • łatwość aplikacji

Minusy:

  • długo czeka się na efekty
  • wysoka cena
  • efekty znikają dwa miesiące po zakończeniu kuracji