Nowości dla włosomaniaczek od BaByliss Paris: akcesoria do włosów Digital Sensor

Cześć!

Suszenie i prostowanie włosów odpowiednim sprzętem jest bardzo ważne. Nowoczesne gadżety chronią pasemka i pozwalają uzyskać świetne efekty. Właśnie w taki sposób działają nowe urządzenia marki BaByliss Paris, Digital Sensor.

Urządzenia Digital Sensor od BaByliss Paris

Digital Sensor to inteligentne urządzenia do suszenia i stylizacji włosów. Podobno same wiedzą, jaką temperaturę dobrać i jak chronić pasemka. W serii od BaByliss Paris mamy suszarkę 6500E, loko-suszarkę AS500E, prostownicę ST500E i lokówkę automatyczną C1500E. Jak działa każdy z tych gadżetów?

Suszarka 6500E Digital Sensor od BaByliss Paris

Suszarka ma cyfrowy czujnik, który kontroluje i reguluje temperaturę 366 razy na sekundę. Dzięki temu włosy podczas suszenia będą miały zapewnią optymalną temperaturę. Urządzenie ma ponadto dyfuzor zapewniający fryzurze objętość. Dwa tryby pracy zapewniają dostosowanie sposobu suszenia do rodzaju włosów. 6500E ma także funkcję jonizacji, która zabezpiecza przed elektryzowaniem się pasemek. Dzięki takim opcjom suszarka od BaByliss Paris umożliwia szybsze wysuszenie włosów w niskiej temperaturze. Pasemka będą gładkie, sprężyste i zdrowsze. Urządzenie ma wbudowany reduktor hałasu, dzięki któremu suszenie jest cichsze o 24%.

Loko-suszarka AS500E Digital Sensor BaByliss Paris

To urządzenie również ma czujnik kontroli temperatury. Poza tym ma wbudowane dwa ustawienia temperatury i prędkości oraz dwa kierunki obrotu. Loko-suszarka zapewnia także ochronę włosom przed elektryzowaniem się, dzięki funkcji jonizacji. Nawiew chłodnego powietrza zabezpiecza przed uszkodzeniami pasemek. W zestawie znajdują się także cztery nasadki: 40 mm i 50 mm ceramiczna szczotka obrotowa, nasadka prostująca Beliss i szczotka prostująca. Jaki efekt zapewnia urządzenie Digital Sensor? Stylizacja włosów na pewno będzie szybsza i łatwiejsza, a skóra głowy zabezpieczona przed gorącym powietrzem i ewentualnymi podrażnieniami.

Prostownica ST500E Digital Sensor BaByliss Paris

Urządzenie ma tryb ochrony, który automatycznie dopasowuje temperaturę do stanu włosów. Ponadto prostownica ma 12 ustawień temperatury (od 180ºC do 235ºC) dobranych do każdego rodzaju włosów. Płytki prostujące mają ceramiczną powłokę i nagrzewają się już w 15 sekund. Prostownica podobnie jak suszarka wyposażona jest w funkcję jonizacji i przejrzysty wyświetlacz LCD. Dzięki urządzeniu od BaByliss Paris włosy będą gładkie, proste i wypielęgnowane za jednym zamachem.

Lokówka automatyczna C1500E Digital Sensor BaByliss Paris

Marka BaByliss Paris specjalnie dla tego urządzenia stworzyła technologię AUTO CURL. Lokówka ma wbudowany system trzech kierunków kręcenia loków (w prawo, w lewo i na przemian). W zestawie znajdują się dwie wymienne nasadki (25 mm do robienia małych loków i 33 mm do kręcenia dużych loków). Poza tym lokówka ma ceramiczne płytki i wyświetlacz LCD. W zestawie znajduje się również mata termoizolacyjna, na którą możemy odłożyć urządzenie. C1500E zapewnia wygodę stosowania oraz trwałe i piękne loki.