Nowości w mojej kosmetyczce: rozświetlacz i bronzer Estee Lauder Double Wear

Cześć!

W mojej kosmetyczce pojawiły się dwa nowe produkty marki Estee Lauder: rozświetlacz i bronzer z serii Double Wear. Obydwa produkty mają postać sztyftu zakończonego poduszką, a to zdecydowanie ułatwia makijaż. Jakie są pozostałe plusy kosmetyków?

Rozświetlacz Estee Lauder Double Wear

Zadaniem kosmetyku jest rozświetlenie skóry i wymodelowanie twarzy. Wystarczy jedno pociągnięcie sztyftu z poduszeczką, żeby skóra nabrała naturalnego blasku, a pomalowane części twarzy stały się optycznie większe. Rozświetlacz Estee Lauder Double Wear na skórze utrzymuje się do ośmiu godzin i nie wymaga żadnych poprawek. Dobrze komponuje się z każdym podkładem, choć trzeba popracować nad tym, żeby nałożony kosmetyk w ogóle nie był widoczny. Dodatkowo rozświetlacz odżywia i pielęgnuję cerę. Zawiera roślinne ekstrakty, które zapewniają buzi nawodnienie i promienny wygląd.

Bronzer Estee Lauder Double Wear

Kosmetyk spełnia podobne zadania co rozświetlacz – modeluje twarz. Dodatkowo podkreśla naturalną opaleniznę i przedłuża jej trwałość. Skóra natychmiast zyskuje złoto-oliwkową karnację i to w szybki i bezpieczny sposób. Bronzer Estee Lauder Double Wear utrzymuje się do ośmiu godzin bez żadnych poprawek. Kosmetyk aplikuje się na podkład i delikatnie rozciera się w taki sposób, żeby nie powstały żadne smugi. Naturalne składniki dbają o prawidłową kondycję cery oraz zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i odżywienie.

Jak stosować nowe kosmetyki od Estee Lauder?

Zarówno rozświetlacz, jak i bronzer zostały przebadane dermatologiczne i są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Stosuje się je w bardzo podobny sposób. Aby rozświetlić lub przyciemnić skórę, należy przekręcić podstawę sztyftu i delikatnie rozetrzeć kosmetyk, który pojawił się na poduszce. Zrób to okrężnymi ruchami – jest to najlepszy sposób na uzyskanie naturalnego efektu. Rozświetlacz nakłada się na wierzchu kości policzkowych, czubku brody, grzbiecie nosa, łuku Kupidyna i pod łukiem brwiowym. Bronzer natomiast nałóż w sąsiedztwie rozświetlacza; możesz zaaplikować go także na skroniach.

Czemu kosmetyki w poduszce są tak świetne?

Po pierwsze, ze względu na łatwość aplikacji, o której pisałam już wyżej. Po drugie, w trakcie aplikacji masz kontrolę nad tym, ile kosmetyku zużyjesz. Widzisz także, ile produktu pozostało w sztyfcie. I po trzecie, poduszki można łatwo myć. Wystarczy odkręcić górną część sztyftu i zdjąć miękki aplikator. Można umyć go w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła lub w płynie do demakijażu. Raz na jakiś czas warto zdezynfekować poduszkę za pomocą specjalnego płynu kupionego w aptece.