Nowy podkład od Clinique: Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15

Cześć!

Marka Clinique właśnie wypuściła na rynek kosmetyczny nowy podkład. Chodzi o Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15. Jest to bardzo fajny produkt, który i maskuje niedoskonałości, i rozświetla skórę. Czy jestem zadowolona z jego działania? Zapraszam na wpis.

Podkład Clinique – co nieco na początek

Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15 zamknięty jest w 30 ml opakowaniu. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, niezależnie od kolorytu i niedoskonałości, które się na niej pojawiły. W ofercie marki Clinique dostępnych jest aż 30 odcieni! Możemy wybierać spośród bardzo jasnych kolorów, neutralnych i bardzo ciemnych odcieni. Każda z was na pewno znajdzie coś dla siebie.

Jak działa nowy podkład od Clinique?

Podkład Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15 zapewnia krycie od lekkiego do średniego. Niestety kosmetyk nie zakryje ciemnobrązowych lub ciemnoczerwonych niedoskonałości. Tu o wiele lepiej sprawdzi się kolorowy korektor. Fajne jest jednak to, że produkt zawiera połyskujące pigmenty, które rozświetlają cerę oraz sprawiają, że ma promienny i świeży wygląd. Podkład od Clinique ma lekką formułę, dzięki czemu łatwo się aplikuje i dostosowuje do kolorytu cery. Co więcej, Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15 zawiera witaminy C i E, które dbają o prawidłową kondycję skóry, redukują zmarszczki i rozjaśniają przebarwienia.

Jak stosować podkład od Clinique?

Kluczem do makijażowego sukcesu jest wybór odpowiedniego odcienia kosmetyku. Jeżeli chcesz dokładnie zakamuflować wszystkie niedoskonałości, musisz użyć korektora lub bazy. Niestety Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15 nie zakryje w 100% przebarwień, zasinień i krostek. Niemniej jednak nie musisz używać już rozświetlacza, bo podkład zawiera połyskujące pigmenty. Jeśli i tak nie przebadasz za efektem blasku na cerze, użyj pudru. Produkt jednocześnie utrwali cały makijaż.

Jaki jest wasz ulubiony podkład, dziewczyny?