Nowy podkład od Loreal Paris: Glam Beige Cushion

Cześć!

Uwielbiam praktyczne kosmetyki. Jednym z nich jest podkład marki Loreal Paris, Glam Beige Cushion. Dlaczego tak bardzo lubię ten produkt? Przeczytajcie mój najnowszy wpis, a wszystkiego się dowiecie. Miłej lektury się życzy!

Podkład od Loreal Paris – kosmetyk w poduszce

Na rynku kosmetycznym jest kilka kosmetyków w formie poduszki. Są bardzo praktyczne i łatwe do zastosowania. Loreal Paris Glam Beige Cushion zamknięty jest w biało-złotym opakowaniu z lusterkiem w środku i aplikatorem. Produkt wygląda jak poduszka nasączona podkładem. Od lusterka oddziela ją plastikowe zabezpieczenie; to właśnie na nim znajduje się aplikator – puszek. Kosmetyk dostępny jest w dwóch odcieniach dopasowanych do jasnej i ciemnej karnacji.

Jakie efekty zapewni nam podkład Glam Beige Cushion?

Podkład od Loreal Paris ujednolica koloryt cery, maskuje niedoskonałości i nadaje skórze twarzy delikatny brązowy odcień. Kosmetyk zapewnia naturalny efekt, a prawidłowo zaaplikowany sprawia, że twarz wydaje się gładka, świeża i promienna. Podkład od Loreal Paris nie zostawia na twarzy żadnych grudek i smug, dobrze się aplikuje i równie dobrze zmywa podczas demakijażu. Glam Beige Cushion nie jest komedogenny i mogą go stosować wszystkie dziewczyny bez względu na rodzaj cery.

Jak aplikować podkład od Loreal Paris?

Przygotuj cerę do makijażu, nakładając krem nawilżający lub bazę. Następnie puszek delikatnie dociśnij do poduszeczki z podkładem. Stemplując twarz, nakładaj kosmetyk na skórę; w ten sposób uzyskasz delikatny makijaż. Jeżeli chcesz, żeby krycie podkładu było większe, zaaplikuj drugą warstwę. Na koniec utrwal makijaż pudrem z tej samej marki, Loreal Paris Glam Beige. Pomaluj oczy, rzęsy i usta – twój makijaż jest już gotowy!

Czy używałyście już podkładu Loreal Paris Glam Beige Cushion?