Nowy zestaw marki Dior: Precious Rocks Collection

Cześć!

Mówisz blask i myślisz… Dior? Tak, bo to właśnie ta marka przygotowała na zimę kolekcję kosmetyków pełnych połysku i przepychu. Mówię o Precious Rocks Collection. Znajdziemy w niej produkty, które dają połyskujące wykończenie i są zamknięte w ekskluzywnych flakonikach.

Co znajdziemy w zestawie marki Dior?

Mamy tu: cienie do powiek Dior 5 Couleurs w odcieniu Ruby, tusz do brwi Diorshow Bold Brow Mascara Strucutre & Shine w złotym kolorze, róż do policzków Diorblush Precious Rocks, puder ze złotymi pigmentami Diorfic Precious Rocks Loose Powder, rozświetlacz Diorskin Nude Air Luminizer Precious Rocks Shimmering Sculpting Powder, szminkę Diorfic Khol Powder Lipstick, błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss, lakier do paznokci Diorfic Vernis, lakier do ozdabiania paznokci Diorfic Vernix Liner oraz fluid do ust i policzków Diorfic Matte Fluid.

Jakie efekty zapewniają nam kosmetyki z Precious Rocks Collection Dior?

Ze względu na zawartość złotych i błyszczących pigmentów oraz wyrazistych kolorów nowych kosmetyków Diora niestety nie użyjemy na co dzień. Dzięki nim stworzymy makijaż na specjalne okazje: imprezę, święta, randkę. Uważajcie też na to, jak dużo używacie danego kosmetyku. Zbyt gruba warstwa pudru, różu lub tuszu do brwi może dać śmieszny efekt. Z drugiej strony umiejętnie użyte produkty z kolekcji Precious Rocks Collection Dior mogą dać bardzo fajny efekt i sprawić, że skóra będzie świeższa promienna.

Co wyróżnia kolekcję Dior?

Są to bez dwóch zdań opakowania produktów, ich kolory i formy. Na uwagę zasługują także faktury samych kosmetyków – mam tu na myśli głównie cienie do powiek. Złoto, blask i elegancja. Właśnie z tym kojarzy mi się zestaw produktów Dior, Precious Rocks Collection. Natomiast faktura cieni do powiek przypomina niewielkie diamenciki. Co więcej w opakowaniu tego kosmetyku mamy dwa aplikatory i lusterko, które ułatwią nam zrobienie i poprawienie makijażu poza domem.

Czy już widziałyście nowe kosmetyki Precious Rocks Collection Dior?