Odżywka do rzęs Lashcode

Lashcode serum

Wysokie miejsce zajmuje odżywka do rzęs Lashcode. Zdobyła popularność dzięki skuteczności i wyjątkowym składnikom pielęgnującym. Po Lashcode z pewnością sięgną wszystkie kobiety, które chcą odżywić, wzmocnić i wydłużyć rzęsy.

Lashcode jest łatwa w aplikacji: nakłada się ją co wieczór, na suchą powiekę, po dokładnym demakijażu. Lashcode można stosować na górne i dolne rzęsy, a nawet do wzmocnienia brwi! Naturalne składniki mocno odżywiające rzęsy to jej niewątpliwy atut. Lashcode ma wyjątkowy skład, ponieważ zawiera kompleks aminokwasów, cenne peptydy oraz wyciąg z kiełków soi i pszenicy, a także korzenia tarczycy bajkalskiej. Wszystkie te składniki są sprawdzonymi, bardzo skutecznymi substancjami regenerującymi nawet mocno zniszczone włoski.
Lashcode szybko się wchłania i odżywia rzęsy juz od pierwszej aplikacji. dzień po dniu włoski staja się zdrowsze. Cala kuracja trwa około 5 tygodni – wszystko zależy od stopnia zniszczenia rzęs.
Po ukończeniu całej kuracji i zadowalających efektach Lashcode wystarczy stosować 2 razy w tygodniu, a by podtrzymać efekt pięknych rzęs.

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak doskonale odżywia i jakie efekty pozwala osiągnąć ta odżywka. Kolejnym plusem jest duża pojemność i wydajność odzywki. Spodobało mi się bardzo, że rzęsy urosły tam, gdzie miałam ich bardzo mało, czyli w kącikach oka – nie sadziłam, ze kuracja odzywką może dac takie świetne efekty.
Ogólnie poprawił sie ich wygląd na całej linii. Moje rzęsy szybko stały się mocniejsze, ciemniejsze, grubsze i dłuższe.
Ważne jest również to, ze odżywka do rzęs Lashcode nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Podczas stosowania tego serum na porost rzęs nie poczułam żadnego dyskomfortu: kosmetyk szybko wnika w skórę, nie ścieka i nie dostaje się do oczu.

Plusy:

  • Wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy
  • Przyciemnia włoski
  • Jest wydajna, ma dużą pojemność
  • Szybkie efekty
  • Nie podrażnia
  • Łatwo się aplikuje

Minusy:

  • Trzeba ją regularnie stosować

Strona sklepu internetowego : www.lashcode.pl