Przezroczysta odżywka do rzęs Miss Sporty

Wszystkie chcemy mieć zadbane rzęsy. Niestety codzienne tuszowanie, robienie demakijażu i inne zabiegi kosmetyczne osłabiają je. Jak wzmocnić rzęsy? Używaj odżywki Just Clear Mascara od Miss Sporty.
Rzęsy obok brwi stanowią naturalną oprawę oka. Zapobiegają przedostawaniu się do jego wnętrza zanieczyszczeń w postaci piasku, kurzu i innych drobinek. Jednak z biegiem lat lub pod wpływem niewłaściwie wykonywanego makijażu słabe rzęsy wypadają. Oczywiście istnieje bardzo dużo sposobów zagęszczania, przedłużania lub wzmacniania rzęs. Jednak po co wydawać pieniądze na wizyty u kosmetyczki, sztuczne rzęsy, hennę lub olejek rycynowy (tak, zdarza się, że i po nim rzęsy wypadają)? O wiele łatwiej zaopatrzyć się w drogerii w bezbarwną odżywkę Miss Sporty – Just Clear.

Odżywka ma przyjemną, żelową konsystencję, nie skleja rzęs oraz nie pozostawia na nich grudek i innych śladów.

Rozdziela poszczególne włoski; układa rzęsy. Doskonale nabłyszcza i odżywia. Delikatnie unosi i podkręca rzęsy. Efekty widać już po kilku tygodniach regularnego stosowania. Kosmetyk jest niezwykle wydajny; starcza nawet do roku. Plusem jest to, że nadaje się nie tylko do rzęs. Można nim także malować brwi. W składzie produktu znajduje się zaledwie kilka składników, dzięki czemu odżywka nie podrażnia skóry powiek i nie uczula. Kosmetyk przeszedł również pozytywnie testy okulistyczne, co oznacza, że jest bezpieczny dla oka.
Opakowanie mieści 8 ml kosmetyku. Jest to przezroczysta, plastikowa buteleczka z niebieskimi nieścierającymi się pod wpływem użytkowania napisami. Szczoteczka ma prostą budowę, włoski są równomiernie rozłożone – zapewnia to całkowite pokrycie kosmetykiem rzęs i brwi.
Odżywkę Miss Sporty nakładaj na pomalowane twoim ulubionym tuszem rzęsy albo zanim je wytuszujesz. Zalotne spojrzenie gwarantowane.