realash eyelash enchancer 3ml
autor

Na czwartym miejscu znalazła się odżywka do rzęs Realash. Produkt stosować powinny te panie, które chcą wzmocnić i przyciemnić swoje rzęski. Według opisów producenta rzęsy zostają wydłużone tylko o 25% i to dopiero po dwóch miesiącach.
Odżywka do rzęs działa tak, jak obiecuje to producent. Niestety na efekty trzeba czekać bardzo długo. Okres kuracji trwa osiem tygodni. Realash najlepiej sprawdza się wtedy, jeśli chcemy tylko zregenerować i odżywić rzęsy.„Nie zauważyłam, by moje rzęsy po zastosowaniu tej odżywki do rzęs stały się dłuższe, być może urosły trochę, ale nie odkryłam jakiejś powalającej zmiany.” – Taką opinią podzieliła się z Nami jedna z czytelniczek.
Realash został przebadany dermatologicznie; jest bezpieczny dla oczu i skóry powiek. Ta odżywka do rzęs zawiera sporo witamin i składników naturalnych. Są to między innymi: len (regeneruje i łagodzi), tatarak (zawiera olejki eteryczne), witaminy E i C (stymulują wzrost i wzmacniają rzęsy), nawilżające olejki z papai.
Aplikatorem w Realash jest cienki pędzelek. Rysuje się nim kreskę na górnej linii rzęs, na oczyszczonej skórze powiek. Niektórym z was pędzelek może wydać się zbyt mały. Podczas aplikacji spłaszcza się i pozostawia mokrą i długą plamę na skórze. Za każdym razem trzeba kilkakrotnie nakładać odżywkę do rzęs.
Plusy:
• Nieznacznie wydłuża i zwiększa objętość
• Wzmacnia i przyciemnia
• Skład
Minusy:
• Krótki pędzelek
• Konieczne nakładanie kilku warstw kosmetyku

Tagi: , , , ,

Jedna opinia o “Realash – eyelash enhancer