Sekret Pięknych Rzęs

Rzęsy mimo, że pełnią rolę głównie ochronną, od zawsze utożsamiane były z kobiecą zmysłowością i seksapilem. Jest kilka sprawdzonych sposobów które pozwolą uzyskać Ci długie i pęknę rzęsy. Doczepki, serum do rzęs czy inwestycja w dobrą mascarę to tylko niektóre z najpopularniejszych metod udoskonalania tej części ciała. Który sposób TY wybierzesz?

Sztuczne Rzęsy – Nieziemski Efekt w 5 min

Pierwszym i najszybszym sposobem wydłużenia i pogrubienia rzęs to doklejenie sztucznych kłębków. Sztuczne rzęsy stały się ostatnio bardo popularne i łatwo je dostać w każdej drogerii. Niewątpliwie jest to świetne rozwiązanie, jeśli planujesz wielkie wyjście i chcesz wyglądać zjawiskowo. Ważne jest aby dobrać odpowiedni zestaw rzęs gdyż zbyt długie mogą wygadać groteskowo i łatwo uzyskać efekt przeciwny do zmierzonego. Metoda ta jest niestety tymczasowa i doczepki muszą być zdjęte przy każdorazowym demakijażu. Istnieje również duże prawdopodobieństwo podrażnienia wrażliwej skóry oka przez klej, który często nie jest dobrej jakości.

Czym jest Trwale Przedłużanie Rzęs?

Trwale Przedłużanie Rzęs polega na doklejeniu pojedynczych sztucznych włosków do naszych własnych w proporcji 1:1. Efekt utrzymuje się prze z okres ok 3 tyg. po czym należy wypadnięte rzęski uzupełnić nowymi. Istnieje przeświadczenie, że zabieg przedłużania rzęs sprawi, że nasze własne wydawać się będą zdecydowanie gęściejsze i pełniejsze. Niestety, w miejscach gdzie naszych naturalnych rzęs jest niewiele, nie będziemy widzieć dużej różnicy w zagęszczeniu. Po doczepieniu sztucznych włosków należy unikać toników i kosmetyków zawierających w składzie olej.

Czy Przedłużanie Rzęs Niszczy Moje Naturalne Włoski?

Często zdarza się, że aby uzyskać jak najlepszy efekt, sztuczne rzęsy są często za długie i tym samy za ciężkie do udźwignięcia przez naszą naturalną rzęsę. Powoduje to ich osłabnięcie i wypadanie. Tak ważne zatem jest, aby zabieg ten wykonywany był tylko przez profesjonalną kosmetyczkę.

Odżywka do Rzęs – Rzęsy Długie i Zdrowe

Matka natura obdarzyła nas wieloma wspaniałymi składnikami, które skutecznie stymulują porost włosów. Już nasze babki znały zbawienny wpływ oleju rycynowego na wypadające rzęsy. A gdyby tak te wszystkie dobrodziejstwa Ziemi zebrać razem i zamknąć w małej buteleczce? Odżywki do Rzęs są jednym z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie zdrowych a tym samym długich i silnych rzęs. Dzięki zawartym aktywnym składnikom, odżywiają włosy i głęboko je nawilżają pozwalając na ich optymalny wzrost.