Urocze paletki z cieniami do powiek Mono Pop Eyes od The Face Shop

Cześć!

Niektóre kosmetyki kupujemy z prozaicznego powodu: po prostu są nam potrzebne. O innych słyszymy dobre opinie i czytamy pozytywne komentarze. A co z pozostałymi? Te najzwyczajniej w świecie są zbyt urocze, żeby ich nie mieć. Właśnie tak było ze mną i paletkami Mono Pop Eyes od The Face Shop.

Jak wyglądają te urocze paletki?

Są maleńkie – mieszczą się na dłoni; możesz je schować do torebki lub zabrać w wakacyjną podróż. Co więcej, są kolorowe i ozdobione śmiesznymi rysunkami. Znajdziemy na nich wizerunki Myszki Miki, Kubusia Puchatka, bohaterów filmu „Potwory i spółka” lub emotikonki Kakao Friends z aplikacji Kakao Talk (królik Muzi, lew Ryan i brzoskwinia Apeach). W środku mamy kilka cieni do powiek, które dobrano tak, żeby pasowały do wyglądu postaci umieszczonych na wieczku opakowania. W palecie z Myszką Miki mamy zatem odcienie czerwieni i brązu, a w paletce z Kubusiem Puchatkiem – odcienie pomarańczu, czerwieni i brązu. W produktach mamy również podwójny aplikator i lusterko; to ułatwi nam poprawienie makijażu poza domem.

Cienie do powiek Mono Eyes Pop od The Face Shop

Kosmetyki marki The Face Shop są raczej średnio napigmentowane. Nie zagwarantują nam intensywnego makijażu i mocnego krycia (chyba że nałożymy kilka warstw). Większość cieni z paletek Mono Eyes Pop zawierają połyskujące drobinki, które delikatnie rozświetlają oczy. Produkt na skórze utrzymuje się do kilku godzin, nie osypuje się i nie zbiera w załamaniach powiek. Problem mogą mieć dziewczyny z tłustą i mieszaną cerą – cienie będą osadzać się pomiędzy ruchomą a nieruchomą powieką.

Jak stosować cienie do powiek od The Face Shop?

Wybierz jedną z uroczych paletek do powiek. Cienie, które się w niej znajdują, są idealne do smoky eyes. Jak zrobić taki makijaż? Na powieki ruchome i nieruchome zaaplikuj bazowy cień w neutralnym kolorze. W wewnętrznych kącikach oczu i pod łukiem brwiowym nałóż jasny cień, który optycznie powiększa. Następnie na środek powieki nanieś cień pośredni; kolor połączy wszystkie kosmetyki zaaplikowane podczas makijażu oczu. Na koniec zewnętrzne kąciki oczu pomaluj najciemniejszym cieniem z paletki. W ten sposób stworzysz głębię, która upiększy twoje spojrzenie. Pamiętaj, żeby wszystkie kolory zblendować, a potem dorysować kreskę eyelinerem i wytuszować rzęsy.