Nanolash odżywka do rzęs
autor

Miejsce pierwsze otrzymuje odżywka do rzęs Nanolash. Jest bardzo popularna i skuteczna. Nanolash używać mogą wszystkie kobiety, które chcą mieć dłuższe, grubsze i zdrowsze rzęsy.

Tę odżywkę do rzęs nakłada się na oczyszczoną skórę twarzy. Aplikację wykonuje się co wieczór, a kreskę maluje się małym pędzelkiem u nasady rzęs na górnej i dolnej powiece. Pędzelkiem podobnym do eyelinera bardzo szybko i wygodnie robi się kreseczkę, a preparat szybko się wchłania. Kuracja trwa około pięciu tygodni; jednak ładniejsze rzęsy zauważyłam już po dwóch tygodniach. Po zakończeniu kuracji Nanolash stosuje się kilka razy w tygodniu.

Byłam mile zaskoczona, gdy zobaczyłam nowe rzęsy na swoich powiekach. Urosły w kącikach oczu i w trakcie kuracji Nanolash stopniowo wydłużał je i przyciemniał. Wygląd pozostałych włosków również poprawił się. Moje rzęsy stały się mocniejsze, grubsze i dłuższe. A taki efekt osiągnęłam po dwóch miesiącach stosowania tej odżywki do rzęs. Muszę się przyznać, że czasami zapominałam o nałożeniu odżywki do rzęs. Pewnie szybciej osiągnęłabym efekty, gdybym była bardziej systematyczna.

Odżywka do rzęs Nanolash nie podrażnia i nie wywołuje alergii. O bezpieczeństwo naszych oczu i powiek dbają naturalne składniki: olejki nawilżające z kwiatu pomarańczy i mango oraz ekstrakty ze skrzypu.

Opakowanie odżywki do rzęs Nanolash jest dobrze wykonane. Czarny kartonik z błyszczącymi literkami wygląda bardzo stylowo. Jednak najbardziej podoba mi się mała przegródka na buteleczkę z kosmetykiem.

Plusy:
• Wydłuża i wzmacnia rzęsy
• Podczas kuracji wyrastają nowe rzęsy
• Działa bardzo szybko
• Nie podrażnia
• Łatwo się nakłada
• Wygodny aplikator – pędzelek
Minusy:
• Tylko regularne używanie Nanolash sprawi, że będziecie mieć ładniejsze rzęsy; leniuszki nic nie wskórają

Strona sklepu internetowego : http://nanolash.pl

6 opinie o “Odżywka do rzęs Nanolash

      1. Ewelinazimnajaklod

        A stosowałąs może ten nanolash? ja używam revitalash i jest ok ale cena mnie juz dobija

  1. Dorota Autor wpisu

    Ja stosowałam Nanolash, zamówiłam ze strony www producenta, po 3 tygodniach wydłuża i zagęszcza rzęsy. Mój nr jeden.