Rapidlash

Odżywka do rzęs Rapidlash przeznaczona jest do pielęgnacji rzęs krótkich, cienkich i osłabionych. Zamknięta jest w podłużnej, srebrnej buteleczce, przypominającej maskarę; jej pojemność wynosi 3 ml, co wystarcza na około sześć miesięcy kuracji. Butelka zapakowana jest w kartonowe pudełko w kolorze fioletowym, zwieńczone czymś w rodzaju rączki lub zawieszki.

Aplikację odżywki do rzęs Rapidlash przeprowadza się każdego wieczora do momentu uzyskania zadowalających nas rezultatów. Potem produkt nakłada się kilka razy w tygodniu. Do nakładania odżywki Rapidlash służy mały pędzelek ze spiczastą końcówką. Za jego pomocą maluje się kreskę na górnej i dolnej linii rzęs. Produkt szybko wchłania się, nie spływa do oczu. Należy jednak uważać, żeby nie włożyć sobie pędzelka do środka oka. Odżywka do rzęs Rapidlash mogłaby wywołać podrażnienia – pieczenie, swędzenie, łzawienie oczu, zaczerwienienie.

Pierwsze efekty pojawiają się po mniej więcej sześciu tygodniach.

Na ostateczny wynik trzeba poczekać niemalże do końca kuracji. Dzięki odżywce Rapidlash rzęsy stają się dłuższe, gęściejsze i ładniejsze. Są również podkręcone – sięgają prawie do połowy powieki nieruchomej; nie zawsze jednak można je ułożyć, nie pomaga w tym nawet maskara podkręcająca, ponieważ rzęsy wywijają się we wszystkich kierunkach.

Efekty kuracji nie utrzymują się długo – zanikają po około trzech miesiącach od momentu wykonania ostatniej aplikacji. Ponowienie całej kuracji często nie przynosi żadnych rezultatów. Rzęsy jakby uodporniają się na działanie odżywki Rapidlash. Aplikacje możemy przeprowadzać jedynie w celu pielęgnacji, nawilżenia i odżywienia rzęs.

Plusy:

  • wydłuża, podkręca i zagęszcza rzęsy
  • łatwa aplikacja
  • ładne opakowanie
  • nawilża i odżywia rzęsy

Minusy:

  • może powodować podrażnienia
  • efekty szybko znikają
  • rzęsy „uodporniają się” na działanie odżywki