4 powody, za które pokochasz keratynową maskę Nanoil 

maska do włosów z keratyną najlepsza

Coraz więcej marek poszerza swój asortyment o maski keratynowe. Wiemy, że wybór tej jedynej nie jest łatwy. W tym artykule przedstawiamy produkt niezastąpionej marki Nanoil. W tym artykule poznacie 4 powody, za które pokochacie keratynową maskę tej firmy. 

1. Uniwersalność

maska do włosów z keratyną odbudowa

Okazuje się, że maska Nanoil jest odpowiednia absolutnie do każdych włosów! Choć dedykowana jest zniszczonym, to zdrowe także skorzystają. Maska odmieni włosy cienkie oraz grube, a także długie oraz krótkie. Przede wszystkim nie obciąży ich! Pamiętajcie, by dobrać ilość produktu do Waszych włosów. Ilość orzecha włoskiego jest optymalna. W przypadku maski więcej wcale nie znaczy lepiej, ponieważ można przenawilżyć lub przeproteinować włosy. 

2. Skład

Skład produktu jest krótki, ale bardzo bogaty. Znajdziemy w niej wszystko, co potrzebne, a przy tym nie dostaniemy zbędnych konserwantów, silikonów i substancji zapachowych. Najważniejsze są dwa składniki, których jest spora ilość, ponieważ są wysoko w składzie produktu. Są nimi: 

– hydrolizowana keratyna

To najlepsza wersja keratyny. Dzięki bardzo małym cząsteczkom bez problemu wnika w nawet najmniejsze ubytki włosa i odbudowuje je. Ten składnik odpowiada przede wszystkim za wewnętrzną regenerację, wzmocnienie i przywrócenie zdrowego wyglądu. Oprócz tego świetnie zapobiega elektryzowaniu włosów. 

– pantenol 

Jego działanie jest przede wszystkim nawilżające. Doskonale zabezpiecza pasma przed utratą wilgoci, a także uelastycznia je. Piękny blask i maksymalne wygładzenie to także zasługa panetnolu. 

3. Opakowanie i formuła

Opakowanie jest bardzo eleganckie, ale przede wszystkim wygodne. Dzięki niemu wykorzystujemy kosmetyk maksymalnie i nie ma potrzeby przecinania opakowania. Pojemność to 300 ml – starcza na bardzo długo! 

Przejdźmy teraz do formuły. Maska jest dość gęsta, ale z łatwością rozprowadza się na włosach. Dzięki temu potrzebujemy niewielkiej ilości, aby pokryć wszystkie pasma, a jednocześnie maska z nich nie spłynie. Musimy wspomnieć także o zapachu – jest obłędnie orzeźwiający! 

4. Genialne efekty

Maska wpływa nie tylko na wygląd, ale także na kondycję włosów. Przede wszystkim stają się:

– nawilżone i odżywione 

– zregenerowane od środka

– wzmocnione aż po końcówki 

– uodpornione na uszkodzenia 

– maksymalnie wygładzone 

Oprócz tego pozostają miękkie i błyszczące aż do następnego mycia. 

Gdzie kupić keratynową maskę Nanoil? 

maska do włosów z keratyną polecana

Jeśli przekonały Was te 4 powody, to pozostaje tylko zaopatrzyć się w maskę. Możecie zamówić ją na przykład przez stronę www.nanoil.pl. Jesteśmy pewne, że pokochacie ją tak jak my!