Łatwa, bezpieczna koloryzacja z paskami ColorCuts Highlighting Foam Strips

nowatorskie paski do rozjaśniania
innowacyjne paski do rozjaśniania

Maltański producent wyjątkowych akcesoriów fryzjerskich – ColorCuts – wprowadził na rynek paski do farbowania i rozjaśniania włosów Highlighting Foam Strips. Skuteczny i łatwy w użyciu produkt sprawdza się w każdym salonie i ułatwia pracę całego zespołu. Nowoczesny materiał umożliwia tworzenie spektakularnych koloryzacji każdą techniką.

Marka ColorCuts dba o środowisko. Materiał w 80% pochodzi z recyklingu, co znacznie podniesie standard Twojego salonu. Highlighting Foam Strips to połączenie technologii i ekologii, które przyciągnie tłumy zadowolonych klientek.

Piankowe paski to praktyczne rozwiązanie, które zastąpi Ci niszczycielską folię aluminiową. Miękkie, polistyrenowe tworzywo idealnie dopasowuje się do dłoni podczas nakładania farb, co zapewnia szybszą, wygodniejszą i bardziej komfortową pracę, a to przekłada się na perfekcyjne koloryzacje.

Dlaczego warto sięgnąć po ColorCuts Highlighting Foam Strips?

profesjonalne paski do rozjaśniania

Koloryzacja włosów jest najchętniej wybieranym zabiegiem fryzjerskim. Dzięki niej można całkowicie odmienić swój wizerunek, poczuć się pewnie, zjawiskowo i niepowtarzalnie. Z paskami do koloryzacji Highlighting Foam Strips wyczarujesz na głowie klientki wszystko, co tylko sobie zamarzy. Zamień niepraktyczną folię aliuminiową na specjalistyczne akcesorium do farbowania i rozjaśniania włosów, dzięki czemu praca całej Twojej załogi stanie się wygodna i szybka.

Lekki, termiczny materiał sprawia, że pianki są łatwe w użyciu i nadają się do wszystkich technik farbowania. Delikatna powierzchnia optymalizuje temperaturę włosów i umożliwia 100% kontrolę nad koloryzacją bez ryzyka zniszczeń. Listki pozbawione są kleju, jednak po kontakcie z rozjaśniaczem lub farbą przylepiają się do kosmyków i nie ślizgają podczas zabiegu.

Highlighting Foam Strips to paski wielokrotnego użytku, które możesz uprać ręcznie lub w pralce. W opakowaniu znajdziesz 200 listków, które wystarczą na 800 zastosowań! Koniec z szeleszczącą folią aluminiową, która pali włosy. Unikalne paski termiczne ColorCuts to gwarancja bezpiecznej koloryzacji.

Odpowiednio docięte paski zapakowane w praktyczne pudełko sprawiają, że łatwo i szybko sięgniesz po każdy listek. Niezwykła trwałość i przyczepność pomagają osiągnąć doprecyzowane, równomierne efekty na całej długości włosa. Polistyrenowe pianki zapobiegają spływaniu mieszanki z włosów i utrzymują kolor w środku, intensyfikując farbowanie.

Precyzyjna aplikacja farby od nasady aż po same końce zapewniają najlepsze efekty na włosach. Paski pozostają chłodne w dotyku dla maksimum komfortu. Podczas zdejmowania nie ciągną włosów, zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym.

ColorCuts Highlighting Foam Strips:

✓ 200 sztuk wielokolorowych, odpowiednio dociętych pasków

✓ półprzezroczyste listki, które umożliwiają pełną kontrolę

✓ krótszą koloryzację nawet o połowę

✓ optymalizację temperatury włosów podczas zabiegu

✓ wielorazowy, biodegradowalny gadżet

✓ bez ryzyka zniszczeń, uszkodzeń i podrażnień

✓ wysoka higiena i estetyka pracy

✓ łatwość użycia

✓ innowacja, estetyka i komfort

Zaufaj perfekcyjnym piankom do wielopoziomowej koloryzacji Highlighting Foam Strips i podnieś prestiż swojego salonu fryzjerskiego!