WOW! Takich pędzli do brwi jeszcze nie było! Poznaj Nanobrow Styling Brush

pędzle do makijażu brwi polecane

Nie ma dobrego makijażu bez dobrych pędzli – powie Ci to każdy makijażysta. Czym malować brwi, aby wyglądały doskonale? Marka Nanobrow przygotowała wyjątkowe akcesoria, które zapewnią Ci profesjonalny makijaż i piękne brwi każdego dnia!

pędzle do makijażu brwi super jakość

Co wchodzi w skład zestawu Nanobrow Styling Brush?

1. Nanobrow Angled Brush – to płaski, mały i skośnie ścięty pędzelek z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Jest świetny do nakładania kosmetyków kremowych, pudrowych i żelowych, a w makijażu tworzy zarówno grube linie (płaska strona pędzla pozwoli szybko wypełnić kolorem cały łuk brwiowy), jak i pojedyncze włoski: wystarczy odwrócić pędzelek i jego cienką stroną namalować precyzyjne kreseczki. 


2. Nanobrow Spiral Brush – to klasyczna, ale o wysokiej jakości i doskonałym rozmieszczeniu włosia, precyzyjna szczoteczka do czesania i stylizacji brwi oraz rzęs. Idealna do produktów żelowych, wosku oraz do nakładania mydełka do brwi.

Poznaj nowatorskie, wysoce higieniczne opakowanie!

To totalna innowacja, jeśli chodzi o wygląd pędzelków. Są one schowane w pod skuwką, która otwiera się po przesunięciu maleńkiego suwaka na obudowie. Dzięki temu możesz wysuwać i chować pędzelki do etui, co uchroni je przed kurzem i bakteriami. Dodatkowo końcówki dają się z łatwością wyciągnąć, więc możesz je  bez problemu wyjąć z obudowy, umyć i zamocować ponownie. 

Jak się malować pędzlami Nanobrow Styling Brush?

Ten zestaw do brwi  jest wyjątkowo precyzyjny i świetnie skonstruowany. Idealny do podkreślania brwi lub namalowania ich od podstaw. Krótkie, skośnie ścięte włosie umożliwia precyzyjną aplikację pomad, cieni, eyelinera, konturowanie brwi i modelowanie kącików oczu. Spiralną rozczeszesz i rozdzielisz włoski, a także usuniesz  nadmiaru kosmetyków z rzęs lub brwi.

ABY WYPEŁNIĆ BRWI KOLOREM

Wykorzystaj grubszą, płaską stronę pędzelka. Nabierz wybrany przez Ciebie kosmetyk na włosie i nanoś delikatnie na brew, nadając jej upragniony wygląd.

ABY DOMALOWAĆ POJEDYNCZE WŁOSKI 

Wykorzystaj ergonomię i precyzję ściętego skośnie pędzelka. Nabierz wybrany kosmetyk na  dłuższą, cienką stronę pędzelka. Twórz linie o upragnionym kształcie i grubości.

ABY ZAZNACZYĆ DOLNĄ LINIĘ BRWI

Sięgnij po cielisty korektor i za pomocą cienkiej strony pędzelka namaluj pod łukiem brwiowym subtelne odcięcie. Rozetrzyj je delikatnie, aby linia wyglądała naturalnie. 

ABY STWORZYĆ KONTUR BRWI 

Sięgnij po pomadę lub barwny wosk. Cienką stroną pędzelka obrysuj brew, tworząc jej obramowanie i nadając upragniony kształt.

pędzle do makijażu brwi najlepsze

Pędzelki kupisz na oficjalnej stronie marki: www.nanobrow.pl