Biotebal rzęsy XXL

Serum pobudzające wzrost rzęs Biotebal to sposób na rzęsy w rozmiarze XXL. O ile jesteśmy podatni na składniki zawarte w produkcie. Cała kuracja może trwać nawet pół roku, ale pierwsze efekty pojawią się po około 3 tygodniach. Przez pierwsze tygodnie serum należy aplikować na oczyszczone z makijażu i nasady powieki, tuż przy nasadzie rzęs. Mniej więcej po 2 miesiącach zmniejsza się częstotliwość do ok. 4 razy w tygodniu.

Biotebal Rzęsy XXL to odżywka do rzęs bogata w biotynę, czyli witaminę H. To substancja, która znajduje się we wszystkich produktach pielęgnacyjnych tej marki. Odpowiada za poprawę kondycji włosów i tempo ich wzrostu, co dotyczy również rzęs. Serum wzmacnia włoski, zagęszcza je, pogrubia i wydłuża.

Niestety opinie co do skuteczności są mieszane.

Ile kosztuje? Za jedno opakowanie serum o pojemności 3 mililitrów zapłacimy niewiele. Biotebal Rzęsy XXL można umieścić na średniej półce cenowej. W niewielkiej buteleczce o prostym designie znajduje się bezbarwna formuła. Oprócz biotyny zawiera m.in. substancję wydłużającą fazę wzrostu rzęs, prowitaminę B5, wzmacniające peptydy, ekstrakt z pestek dyni i ziołowy kompres ze świetlika lekarskiego. To dość bogaty skład w przeciwieństwie do innych odżywek. Z jednej strony, to dobrze. Jednak z drugiej, odżywka do rzęs Biotebal może przez to częściej powodować uczulenia i podrażniać. To jednak kwestia indywidualna.

Plusy:

  • Nie spływa do oczu
  • Łatwo się aplikuje
  • Dużo składników odżywczych

Minusy:

  • Nieadekwatna do efektów cena
  • Nieznaczny wzrost rzęs