Regenerum do rzęs

Następne miejsce należy do Regenerum. Ta odżywka do rzęs przeznaczona jest dla osób, które potrzebują nawilżenia i odbudowania kondycji rzęs. Regenerum nie wydłuża, nie zagęszcza i nie przyciemnia rzęs. Z jego działania nie będą zadowolone te z was, które chciały wydłużyć i pogrubić swoje rzęsy.
Regenerum to jedyna w rankingu odżywka do rzęs, która posiada podwójny aplikator. Pędzelkiem robi się kreskę u nasady rzęs, a szczoteczką nakłada się kosmetyk na całą ich powierzchnię. Kiedy malowałam się jednym aplikatorem, to drugi ocierał się o dłoń. Poza tym nigdy nie mogłam go mocno uchwycić. Jedynym plusem związanym w opakowaniem jest przezroczysta buteleczka, w której można zobaczyć ile pozostało kosmetyku.

iekawy skład może zachęcić niektóre z kobiet do rozpoczęcia kuracji odżywką do rzęs Regenerum.

W odżywce numer jeden (to ta z pędzelkiem) jest ekstrakt ze świetlika – roślinki, którą wykorzystuje się w pielęgnacji oczu i leczeniu okulistycznym. Drugi rodzaj odżywki do rzęs (ze szczoteczką) zawiera prowitaminę B5, witaminę E i aloes, które nawilżają i dodają sprężystości rzęsom.
Odżywka do rzęs Regenerum ma również ciekawe opakowanie (jako jedyna odżywka w tym zestawieniu – znowu). Pudełeczko jest biało – czarne, z czymś w rodzaju plakietką; buteleczka natomiast znajduje się w podłużnym prostokątnym kartoniku.

Plusy:

  • Przezroczysta buteleczka
  • Odżywia, nawilża, wzmacnia i regeneruje<.li>
  • Opakowanie
  • Skład

Minusy:

  • Niewygodny aplikator
  • Nie jest przeznaczona do krótkich i cienkich rzęs

One Response

  1. beata_zabrze 11 stycznia, 2015