Jaki jest najlepszy tusz do rzęs?

Kobiety mają różne oczekiwania względem maskary. Czy da się, zatem znaleźć jeden produkt, który by był dobry dla każdej z nas? Pewnie nie do końca, ale istnieje jeden kosmetyk, który jest znany każdej pani, a większości z nich przypadł do gustu. Chodzi o produkt Maybelline „Colossal Volume’ Express”. Od kilku lat podbija niewieście serca.
Producent zapewnia, że po użyciu maskary zyskamy maksymalne pogrubienie rzęs. Nie są to słowa rzucone na wiatr. Już po pierwszym nałożeniu widzimy różnicę. Nasze włoski zyskują nie tylko gęstość, ale są też mocno wydłużone. Do tego substancja nie skleja naszych kępek. Jeśli chcemy uzyskać bardziej spektakularne rezultaty, to możemy aplikować kolejne warstwy. Kosmetyk jest rewelacyjny. Nie dość, że jego opis zgadza się w 100% z tym co widzimy, to jeszcze długo utrzymuje się nad oczami, bez żadnego osypywania się.

Wszystkie wyżej wymienione zalety są zamknięte w charakterystycznym żółtym opakowaniu, które z daleka rozpoznamy.

Kosmetyk ma 10,7 ml pojemności, a jego wydajność jest zadowalająca. Czasem wystarczy nam nawet na pół roku. A przy tym cena jest atrakcyjna. W regularnej sprzedaży zapłacimy około 30 zł, ale że produkt często jest w promocjach, to możemy go upolować w granicach 20 zł.
Seria „Colossal Volume’ Express” zyskała taką popularność, że Maybelline postanowiło wypuścić na rynek jej inne odsłony. Tusz do rzęs doczekał się kolejnych około 7 nowych wersji. Chociaż większość z nich była dobra, to nigdy nie dorównała podstawowej odmianie.
Maskara „Colossal Volume’ Express” jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków do makijażu oczu. Potrafi zdziałać cuda na naszej twarzy, więc nic dziwnego, że tyle kobiet jej zaufało.